Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hányok a futástól?

Miért hányok a futástól?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, régebb(pár éve) rendszeresen jártam futni, azt abbahagytam, de valamiféle testmozgást mindig végeztem. Mostanában mikor futok (akár iskolában testnevelés órán) viszonylag rövid táv után(kb 300m) rámtör a hányinger és ha nem állok meg/váltok át sétára, mindig hányok. Miért lehet ez? Valahogy el tudnám kerülni?

2021. jan. 12. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
"Hányokot" találsz még ki, hogy ne kelljen futni? :-) lassan.. és mértékkel. akkor jó lesz.. nem kell rohanni.. szokjad..
2021. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nálam sérv és reflux okozza, még a busz is "összeráz".

[link]

Utólag már tudom, hogy gyerekkoromban is voltak tünetek, de soha semmi annyira komoly, hogy gyomortükrözés legyen a vége. Felnőttként a stressz miatt eldurvult. Az étkezésre kell odafigyelni fokozottan.

2021. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sose találtam semmi olyant eddig ami jól leírta volna, de ez elég gyanús :((
2021. jan. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!