Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pelenka használata estére,...

A pelenka használata estére, jelent e valami hosszútávú egészségügyi problémát?

Figyelt kérdés
Egyik ismrősöm szerint ettől elöbb utobb gombás lesz az ember bőre, de én 10 éve hordok estére, használok popsikrémet és hintőport is és még semmi problémám nem volt belőle, pedig volt, hogy reggelre is kipróbáltam milyen viseltem, de ezt abbahagytam.

2021. jan. 14. 21:40
 1/10 anonim válasza:
0%
Rossz kategória
2021. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom :( A kutyusos kérdéseket nézegettem elötte, mert szeretnék egy kutyát. elszúrtam.
2021. jan. 14. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
napközben miért hagytad abba? :) szeritnem ne félj ettől a gomba dologtól, csak cseréld időben, és tisztísd le magad megfelelően, és semmi gond nem lesz:)
2021. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát azért hagytam abba, mert nagyon frusztrált hogy valaki észreveszi, főleg szülők, rokonok és megkérdezik, miért van nappalra is rajtam.
2021. jan. 14. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fogadták el ígazán otthon a dolgot?
2021. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Igazán hasonló kérdésem volt nekem is csak más téren! De a szüleid és a 10 éve mit jelent? Hány éves vagy ez esetben kedves kérdező?
2021. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egészségügyi problémád a pelenkától. Télen éjszakai alvásra vizelet inkontinencia esetén nem is árt ez!
2021. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy pelenka van rajtad, csak nem szól senki, mert udvariasak. Egy rokonom kénytelen hordani, csak hosszú nagykabát alatt nem látható.
2021. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nem szégyen ha pelenkát viselsz nappalra is ha úgy érzem magad biztonságban. Nem életkor kérdése a pelenka szükséges viselete. Ettől nem leszel kevesebb és több sem mások szemében. Szerencsére egyre jobban kezd elterjedni a modern mosható pelenka felnőtt méretben is.
2021. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj hordanod, vagy "hobbiból" hordod? Mert nem mindegy.
2021. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!