Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta tartó szédüléssel...

Napok óta tartó szédüléssel mentem orvoshoz.170-es vérnyomást mért, gyógyszert írt. Kérdés: Mikor múlik el a szédülés? Mikor leszek képes dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vérnyomástól szédültél, akkor ha lemegy, már nem fogsz szédülni. Ha mástól szédülsz, /nyaki csigolya/ akkor viszont gyógytorna kell rá.
2016. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az orvosok egyszeri vérnyomásmérésből levonják, hogy magas vérnyomás beteg vagy és életed végéig tömnek a gyógyszerrel.Pedig lehet, hogy ez csak átmeneti.Mérjed a vérnyomásod otthon.És figyeld, összefüggésben van-e a szédüléssel.Ha a vérnyomás miatt szédültél, el fog múlni, miután lement a vérnyomás.
2016. febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hét kellett mire a gyógyszer levitte normál értékre a vérnyomásomat, az orvosnál 180 volt, otthon is mértem naponta kétszer, reggel és este, 160-170 körül volt egy ideig.
2016. febr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ma reggel mérte az orvos ezt az értéket. Azonnal bevettem a gyógyszert, amit felírt és mire hazaértem már csak 120 volt a vérnyomásom és azóta sem ment fel. Létezik ez? A szédülésem továbbra is megmaradt.
2016. febr. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!