Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 200as vérnyomás után ez normális?

200as vérnyomás után ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok

240 volt a vérnyomásom ezért bekerültem a kórházba. Sikerült levinniük, túl gyorsan is.

Iszonyatosan forgott velem a világ, szédültem.

Már kapok vérnyomás csökkentő gyógyszert. És már sokkal jobban is vagyok, de a fejem még fáj, néha picit megszédülök. El fog ez múlni lassan? :/ nagyon ijesztő


2021. jan. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, a magas vérnyomás tünet és nem ok. A vérnyomáscsökkentő meg csak tüneti kezelés, az ok marad. Ki kell deríteni mi okozta, manapság hogy a vírus lefoglalja a kórházakat leginkább keress valami magánklinikát. Csakhogy érezd a dolog súlyát, 240es vérnyomást nem mindenki él túl, az kib.azott magas.
2021. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igaza van az elsőnek, ha nincs, mindenképpen fontos volt levinni a vérnyomásod, mert életveszélyben voltál. Az normális, hogy idő kell, míg az új helyezethez hozzászokik a szervezeted. Szóval remélhetőleg a szédülés, fejfájás csak átmeneti lesz.
2021. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd amit az 1-es írt!!
2021. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Persze csak, ha élni szeretnél még egy darabig.
2021. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!