Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha úgy veszek be vérnyomáscsök...

Ha úgy veszek be vérnyomáscsökkentőt hogy a vérnyomásom normális, csak néha idegeskedés miatt hogy ne legyen nagy a pulzusom, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Szorongásra, idegeskedésre ha izgulós alkalmak előtt beveszek mondjuk egy bisoblockot történhet valami baj a keringésemmel vagy szívemmel? Az a baj hogy amikor nagyon izgulok úgy ver a szívem hogy alig bírok beszélni, nyögdécselek, elváltozik a hangom és belefulladok a szavaimba. Voltam már ezzel mindenhol, annyit mondtak hogy kevés az önbizalmam. Mivel nem sok ilyen eset van hogy így kell beszélnem, csak pár vizsga egy évben meg 1-1 komolyabb alkalom, a vérnyomáscsökkentő le tudná úgy verni a pulzusomat meg a vérnyomásom hogy normálisan tudjak beszélni átlagos emberi módjára? Válaszokat előre is köszönöm, ha baromságot találtam ki lehet szidni is nyugodtan. Thanks.

2020. dec. 21. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélni kell orvossal, hogy neked ez a problémád és erre kellene gyógyszer
2020. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A béta-blokkolók valóban jók szorongásra, a testi tüneteket is csökkentik. Szerintem nem lehet belőle baj, sőt a szorongási helyzet miatt a vérnyomásod sem veri le, csak normális szinten tartja.
2020. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne te magad kezeld magad.
2020. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beta blokkolakkal ilyen mod jatszani hulyeseg, akar pont ritmuszavArt is okozhat . Inkabb egy szorongasoldo lenne hatekonyabb . Beta blokkolot neha neha szedni nem jo otlet
2020. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!