Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges komolyabb szívprobl...

Travis83 kérdése:

Lehetséges komolyabb szívprobléma mindenféle tünet nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem a vérnyomás meg minden más teljesen jó, nincs gond. 5-6 napja viszont mindennap többször is olyan érdekes szív furcsaságra figyeltem fel. Mintha ritmuszavar, vagy amolyan összehúzódás lenne. Most is, miközben írok. Szóval 5-6 napja tart, de nem érzem magam rosszul, csak nagyon kellemetlen. Mi lehet ez?
2021. jan. 21. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem mindenfele tunet nelkul van, hiszen van valamilyen tuneted.

Legjobb lenne a haziorvosodat kerdezni, mielott beszelsz vele ird le pontosan mi a tunet (peldaul vezesd naploba 1-2 napig, hogy mikor mit erzel). Minel pontosabb vagy, annal komolyabban vesznek.

2021. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm a választ. Engem inkább az érdekelne, hogy ilyesmi okozhat-e hirtelen fellépő súlyos problémát, mert úgy tudom, az ilyesmi évek alatt alakul ki, és egyéb tünetek kísérik, pl vérnyomás gondok, nehézlégzés, mellkasi fájdalom, fáradékonyság,stb.
2021. jan. 21. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
En ezt nem tudom, de nem hinnem, hogy barki azt mondana neked jo lelkiismerettel, hogy nem. Ha az orvosod mondja az mas, az o felelossege.
2021. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!