Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől izzadok ennyire? Mit...

Mitől izzadok ennyire? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon izzadok, és büdös is leszek. Oroszlánbarlang szagú...

Nagyon kellemetlen, és a legfurcsább, hogyha fázom is izzadok. Mindig mosagszom, dezodorálok, azonban már pár perc után hogy megtörölközöm elkezdek izzadni és büdös is. Borotválom a területet de már azt is kipróbáltam, hogy meghagyom a szőrt (amikor nem látszott ki) de egyik sem segített. Izgulós típus vagyok, de ha a legnyugodtabb vagyok akkoris ez a helyzet.



2021. jan. 22. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Botox
2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Titkolj el minden lényeges információt, akkor könnyebb dolgunk lesz.

Korod, nemed, esetleges alapbetegségek...

Ennyi infóból pajzsmirigy gond, vagy cukorbetegség (ott is van egy jellegzetes testszag), esetleg gomba, netán túlsúly...

Csak tippelgetni lehet.

2021. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felborult bionóm.
2021. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

24 lány, nincs alapbetegségem, se jelenleg fennallo betegsegem, tulsulyos sem vagyok.


Akkor sima altalanos vervetelbol kideruljet?


Bionóm mit jelent ? Próbáltam rákeresni de semmit nem találtam ami ide illene.


Köszi a válaszokat!

2021. jan. 22. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Erős szorongás miatt is lehet. Nekem is volt, nekem a tenyerem izzadt mindig, és igen akkor is ha nyugodtnak éreztem magam. Tudat alatt is stresszelhetsz.
2021. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam, hogy “idegi”, stressz alapon. Az ellen mégis hogy tehetnék? Tény, hogy mostanában stresszesebb vagyok, de egyébként is jellemző rám, apukám is ilyen.
2021. jan. 22. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus segít kezelni a téged érő stresszt
2021. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A bionóm, kedves kérdező azon mikrobák (baktériumok, gombák, vírusok) összessége, amelyek a beleidben, valamint bőrödön élnek veled szimbiózisban. Ezek többnyire "jófiűk", azaz hasznos baktériumok. A beleidben mintegy 2-2,5 kg baci tevékenykedik, amik 10x annyian vannak, mint ahány sejtből áll a tested, és kb 200x annyi génnel rendelkeznek, mint te. Jószerivel MINDENT ők irányítanak. Enzimeket, vitaminokat, hormonokat termelnek neked, megemésztik a bevitt táplálékot, és energiát szolgáltatnak érte. Közel 300 törzs él benned, még olyanok is, amik az immunrendszert tanítják! Létezik egy bél-agy tengely, amin keresztül a bacik információkat és (kapaszkodj!) utasításokat küldenek az agynak. Sajnos a mai nyugati táplálkozás nagyon nem kedvez nekik, és ennek meg is van az eredménye. Tovább rontják a helyzetet a nyakló nélkül felirkált antibiotikumok, a glutén, az A2-es típusú tej, cukrok, stb. Szinte minden felnőtt (és egyre több gyermek) bélflórájában szaporodnak el a rosszfiúk, azaz a patogén, vagy alternatív patogén törzsek, amelyek az anyagcseréjükkel folyamatosan mérgezik a szervezetedet.

A bőrödön is sok faj élne, és ápolná, tisztítaná azt, ha nem élnénk ilyen agyonfertőtlenített világban.

Ez így persze nagyon zanzásítva van, és ekként szinte a sci-fi világát idézi, pedig igaz minden szava. Sajnos az orvosi protokoll ebből még nem sokat tartalmaz, mert egy-egy új ismeretnek a British Medical Journal szerint is 17 év kell, amíg eljut a praktizáló orvosokhoz, ezek pedig 2015-ben láttak napvilágot.

2021. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen igaza van a 8 as hozzászólónak.

Röviden az én történetem, ami ezt alátámasztja. :


Pár évvel ezelőtt nagyon betegeskedtem. Immunrendszerem a 0 án volt. Állandóan fáradt voltam, állandóan szinte állva elaludtam.

Aztán egyszer úgy gondoltam, változtatok az étrenden.

Teljesen elhagytam a cukrozott üditőket, gyümölcsleveket.

Elhagytam a bolti felvágottakat. Minimális édességet eszek, szinte semmit.

Nem eszek se Mekiből, se Burgerből, se Kentukiből.


Csak teljesen természetes tartósítószer nélküli dolgokat eszek, piacon vásárolt házi dolgokat. Cukrot szinte semmit.


A cukor táplálja a beleinkben élő " rossz fiúkat"

A szám széle sokszor vérzett, úgy ki volt száradva. Azt mondta az orvos, hogy a rengeteg cukor miatt. Azóta csak zöld kupakos gyönge vizet iszok.

Semmi bajom. Minden helyre állt. Minden nap kilómétereket futok. Ledobtam 20 kilót.


A kedves kis kérdező először azt vizsgálja meg, hogy miket eszik, miket iszik.

Lehet, hogy ez van a nem jó szagú izzadásnak a hátterében.

2021. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!