Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez komoly lehet?

Ez komoly lehet?

Figyelt kérdés
Az elobb ahogy megneztem a torkom volt egy nagy mandulakovem es ahogy nagyobbra tatottam a szam es megfeszult a mandulam kijott belolle nagyon sok feher trutyi eleg puha de nagyon sok jott most pedig maradt egy lyuk de nem faj csak picit mintha kaparna lehet komoly?elegge megilyedtem elorre is koszi a valszokat.

2021. jan. 24. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mandulakő??? Hát az meg mi?
2021. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha a mandula lyukacsos akkor a lepedek ugy meggyul benne keress ra neten es ezt nevezik mandula konek
2021. jan. 24. 21:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Az nem mandulakő, hanem gennyes plakk! Ezt a mandulát ki kell vetetni, mert benne laknak a cuki kis streptococcusok. Na azok aztán tudnak galibát okozni! A fehér trutyi meg genny volt.
2021. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem faj nincs begyulladva nem piros lehet ki kellene de ebben a virus helyzetben romaniban nem igazan foglalkoznak most ilyesmivel nagybatyam vert kopott es megse vittek be a korhazba csak a nagyon nagyon sulyos eseteket veszik huzhatom meg valameddig vele?mert nem szivesen fekudnek most korhazba foleg ha be sem vennenek
2021. jan. 24. 22:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Romaniaban bocsi a helyesirasi hibakert
2021. jan. 24. 22:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy fájjon. Tünetmentes vagy csak éppen ott laknak a bacik. Amint teheted, menj orvoshoz és vetetsd ki!
2021. jan. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszokat ma reggelre a lyuk is osszehuzodott gargarizalok sos vizzel es szopogatok kek metiles tablettat remelem hogy ott nallunk romaniaban hamarosan javul a helyzet a korhazakban es szamba veszik az ilyen problemakkal kuszkodo embereket is es akkor kerul majd sor a kivevesre mert igy nem merek elindulni itt mar ha a kezed van eltorve akkor is rad akarjak fogni hogy covidos vagy ferjem nagynénjével esett meg...
2021. jan. 25. 07:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Itt is ez megy!

Addig is még valami: nővér vagyok, plusz 20 éves koromban én is ezzel küzdöttem. Úgyhogy saját bőrömön tapasztaltam. Ezek a bacik antigént termelnek és vándorolnak szét a szervezetedben. Reumás lázat, szívbelhártya gyulladást okozva. A legkisebb náthára, foghúzásra is szerezz, írass és szedj amoxicyllint. Pl. Augmentin, Aktil. Ha működik a labor kérj egy antistreptomicin titer vizsgálatot. Vérből nézik. Az megmutatja, mennyire van elterjedve. Az a buktatója ennek a nyavalyának, hogy nem fáj csak lappang a szervezetben.

2021. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2021. jan. 25. 09:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Gennyes lehet a mandulád,jobb lenne majd kivetetni.

Nekem is volt régebben fehér kidudorodáa a mandulámon,megnyomtam kanálnyéllel mellettte,kifordult a garatívek közül,akkor láttam.Gargalizáltam sós vízzel,meg szájvízzel és rendbejött.Most is megvannak a manduláim.

2021. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!