Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütéses lett a bőröm, mennyir...

Kiütéses lett a bőröm, mennyire komoly? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vasárnap sétáltatni voltunk a kutyánkat a gáton, aki szerencsésen kibújt a hámjából és befutott az erdőbe. Én azonnal utána futottam, nem is néztem mibe futok bele, fájdalmat sem éreztem akkor, csak utána, mikor sikerült megcsípnem őt. Nyilván, mivel voltak ott tüskés növények, szétszurkáltak rendesen a kezemen-lábamon, viszont néhány helyen ilyen piros foltok, sebes/kiütéses szerű dolgok lettek, amik viszketnek és fájnak is. Először csak a kézfejemen voltak, mivel kabát volt rajtam, csak ott szúrhattak meg, be is kentem Fenistillel, de ma reggelre lett pluszba pár az alkaromon is. Alaphangon parlagfűre, pollenre vagyok allergiás, de lehet ez valami allergiás reakció szerűség? Volt már valakinek hasonló?

2021. jan. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szömörce. Pár nap alatt elmúlik, fenistillel lehet kenni.
2021. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2021. jan. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!