Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikroham lehetetett? Hajnalb...

Pánikroham lehetetett? Hajnalban tört rám légszomj,akárhogy próbáltam levegőt venni olyan érzés volt mintha fulladnék,nem jutna oxigén a tüdőmbe. A pulzusom nagyon magas volt és remegtem, tárgyakat sem tudtam megfogni. Friss levegő sem segített.

Figyelt kérdés
Sápadt is voltam, a jobb kezem elzsibbadt de masszír hatására jobb lett. Bevittek a kórházba,ott megvizsgáltak, EKG,oxigénszint rendben volt. Vérképet is néztek,azzal sem volt baj. 1,5 óra után elmúlt de azóta rossz érzés van bennem,félek mikor lesz ilyen.

2021. jan. 25. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az lehetett, nekem is volt :(


Ajanlom este lefekves elott a citromfu teat, nekem sokat segit!

2021. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán keringes allt meg, csak nem vetted észre.

En azt vettem eszre, hogy utana nagyon dobbant a szivem.

2021. jan. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%

2-esnek üzenem, hogy ez egy elég gyakori szorongásos tünet, amikor "arra ébredünk, hogy dobban a szívünk".


Kérdezőnek: szintén tipikus pánik (szorongásos roham) tünetegyüttes. Amit most érzel, a félelem a következő rohamtól, szintén általános sajnos. Azt javaslom, hogy próbáld elejét venni, mihamarabb pszichológust keresni, ő elmagyarázza, hogyan kezeld ezeket a helyzeteket, meg fogjátok fejteni, mitől alakulhatott ez ki benned.

Nyugalom, egészséges vagy! :)

2021. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál kórházban. Ott nem tudták megmondani? Mi akkor szerinted megtudjuk?
2021. ápr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!