Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, ha találok...

Vajon miért van az, ha találok egy kényelmes helyzetet az ágyban, akkor elkezdek viszketni, és már nem lesz olyan kényelmes előtte?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez??! Olyan idegesítő, hogy végre egy nehéz nap után egy nagyon kényelmes pózt találok az ágyban, fekszem, aztán hirtelen a testem egyik része elkezd viszketni....,, Miért van ez??!
2021. jan. 25. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is mindig ez van, borzaszto idegesito, csak altalaban nalam villany lekapcsolas marad el, vagy a radiator felkapcsolasa meg szomjas leszek hirtelen aaa kegyetlen
2021. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De fura, régen velem is ez volt...

Aztán szültem egy gyereket, azóta örülök, ha vízszintes helyzetbe kerülök, mit bánom én, hogy kényelmes, vagy kényelmetlen, szinte azonnal elalszom...

2021. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!