Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az étrendem miatt van? Ha...

Ez az étrendem miatt van? Ha igen össze állítatok nekem egy normális napi étrendet? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval 17 éves fiú vagyok és az egész kb 2-3 hónapja kezdődött egy eléggé durva székrekedéssel. Azon túl estem meg minden de azóta. Néha csak 2 naponta van székletem és az is kevés 🤯 ez lehet amiatt is hogy keveset eszem? Parázok hogy van valami bajom hogy csak 2 naponta van nagydolgom.. általában csak száraz kaját eszem:( heti 3-4 alkalommal meki a többi pedig szárazabb étel mert válogatós vagyok.. ez az egész cucc amiatt van amiért száraz ételt eszem?! Valaki össze tudna nekem állítani egy napi étrendet? Nagyon szépen köszönöm❤️
2021. jan. 26. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

1. sok folyadék.

2. tízórai és uzsonna legyen gyümölcs

3. ebéd minél több rostos köret, kevés hús

2021. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy a száraz kaják miatt nem szrsz, akkor ne ide irkálj, hanem igyál sok vizet. Nem varázslat, hol itt a probléma?
2021. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" heti 3-4 alkalommal meki...mert válogatós vagyok"


Tehát válogatós vagy de heti 4-szer szemetet eszel.

Azután csodálkozol...

2021. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!