Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fog allni a szivem???

Meg fog allni a szivem???

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves fiu vagyok panik beteg 3 honapja 2 honapja voltan korhazba teljes koru sziv vizsgalaton es kindent rendben talaltam ma sokszor ereztem azt hogy meg allt a szivem masodpercekre es bementem a korhazba ekgt csinaltak es azt mondtak h infsrtusom se volt se szivritmus zavarom nincs es azt mondtak nem alhat meg de meg is rettegek hogy megfog allni a szivem hirtelen es nem indul vissza volt ma ilyen h hirtelen azt ereztem lelassult es megaltam ugye mert a kezemmel neztem a melkhasomnal szova laki segitsen nyugtasson meg meg tud alni a szivem????????

2021. jan. 26. 23:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Heles irasert bocsi
2021. jan. 26. 23:42
 2/12 A kérdező kommentje:
Helyes*
2021. jan. 26. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog. Remélem, 145 éves korodban.... Addig is tanàcs: tanulj meg írni. Nem bàntalak. Ne értsd félre, ekkora fiam van. Puszillak! Ne rettegj, semmi ok nincs rà.
2021. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Hát már az agyad az megállt, ha volt egyáltalán.

Ekkora hülye hogy lehetsz, mégis mit vársz itt erre a kérdésre?

De ez nem is kérdés csak egy picsogás .

2021. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Hazudtak neked, mert meg fog. Csak nem mostanában. Kicsit szedd már össze magad, hajtsad a csajokat vagy valami.
2021. jan. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
En is feltem a halaltol gyerekkent, meg meg neha most is. Ne gondolj erre, csak eld az eleted.
2021. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Szorong és pánikbeteg nem picsog.

Megnyugtatást vár mert fél és nem csesztetést,el kellene gondolkodni a más emberhez való hozzáálláson.

Aki élt már át súlyos szorongást az tudja milyen,nem lehet csak úgy legyinteni rá és szedd össze magad...


Nem fog csak úgy megállni,ezt a félelmet sajnos a szorongás okozza, ha nem tudsz sehogy megnyugodni akkor keress fel egy erre a problémára szakosodott orvost mert kezelni kell.

Az életminőséget rettentően tudja rombolni az ilyen betegség.Kitartás.

2021. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm szépen és a szorongástol erzem azt hogy neha meg áll??tudom ez igy butasag de ezt erzem sokszor hogy gsorsabban ver aztan lassaban nagyon lassan es el aludni se merek már 2 napja virrasztok
2021. jan. 27. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen nagymértékben befolyásolja. Nekem mikor szorongtam volt,hogy 140 lett a pulzusom,néha kihagyott aztán mikor kicsit megnyugodtam lement 63-ra.

Nagyon ijesztő dolgokat tud okozni a pánik és társai,rengeteg testi tünetet.

Ha gond lenne azt a kórházban kimutatták volna hidd el,kiegészítésnek szedj magnéziumot az nagyon jó az idegekre és a szívre is (nekem kardiológus javasolta).

Ha nem múlik a félelmed keresd fel a háziorvost és mond el ezeket,tovább fog küldeni a megfelelő helyre,hogy megnyugodhass.

Tudom,hogy nehéz én is átéltem és a gyerekem is sajnos.

Kitartás mindig gondolj arra,hogy a vizsgálatok negatívok lettek,nincs gond.

2021. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm szépen nagyon nagy megnyugvas ez 😕😕😕
2021. jan. 27. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!