Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fog allni a szivem???

Meg fog allni a szivem???

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves fiu vagyok panik beteg 3 honapja 2 honapja voltan korhazba teljes koru sziv vizsgalaton es kindent rendben talaltam ma sokszor ereztem azt hogy meg allt a szivem masodpercekre es bementem a korhazba ekgt csinaltak es azt mondtak h infsrtusom se volt se szivritmus zavarom nincs es azt mondtak nem alhat meg de meg is rettegek hogy megfog allni a szivem hirtelen es nem indul vissza volt ma ilyen h hirtelen azt ereztem lelassult es megaltam ugye mert a kezemmel neztem a melkhasomnal szova laki segitsen nyugtasson meg meg tud alni a szivem????????

2021. jan. 26. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja a szívednek, csak pánikbeteg vagy.
2021. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológust kéne felkeresned, ő tud ezeken a dolgokon segíteni. Fogadd el, hogy megvizsgáltak, és nincs bajod. Egyébként nem áll meg a szíved olyankor, valószínűleg csak egy extra ütést érzel, és mivel az előbb jön mint kéne, a szíved vár utána egy kicsit, hogy utána a normál ritmusban verhessen, de attól még nem áll meg, működik, ne aggódj! :) Kevés 16 éves hal meg infarktusban, vagy hirtelen szívhalálban (főleg akiknek veleszületett szívbetegsége van), nem a korosztályod betegsége, de a pánikbetegség annál inkább. Ha beszélgetnél írj, nem lesz gond!
2021. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!