Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallux valgus (bütyök) problém...

Hallux valgus (bütyök) problémát enyhített/oldott meg valaki tornával?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy kicsi bütyköm mindkét lábamon és nagyon zavar. Nem akarok műtétet, inkább gyógytornával oldanám meg.

Esetleg van köztetek olyan, akinek sikerült egy kicsit is enyhítenie ezt a problémát? Mit tett meg érte?


Köszönöm szépen.



2021. jan. 28. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a torna halottnak a csók. Vannak szerkentyűk, amiket viselve korrigálni lehet a kisebb elváltozást.
2021. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Az nagy mertekben fugg a butyok elorehaladottsagatol. Ha gondolod privatvan kuldj kepet a labfejedrol es mondok velemenyt
2021. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nem szeretnék küldeni képet, de találtam egyet, és pont ugyanígy hajlik el (odatettem a lábam és összehasonlítottam xD): [link]


A vicc az egészben az, hogy kertes házban nőttem fel, szinte mezítláb léteztem, sokat sportoltam, úsztam stb. Sosem fájt. Tényleg: SOHA! Járok futni és attól sem fáj. Igazából azért zavar, mert véleményem szerint csúnya...

2021. jan. 28. 10:36
 4/11 anonim ***** válasza:
engem is a kinézet zavar... neked volt aki szólt e miatt vagy csak úgy?
2021. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem szólt senki sem, a kolléganőm még mondta is, hogy szerinte nem gáz. de nem akarok belőle problémát a későbbiekben, ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra. :)
2021. jan. 28. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:
ja az jó, mondjuk én csak zárt cipőben járok ezért...szerintem sajnos csak a műtét segít viszont:(
2021. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor így maradok XD Na mindegy, nem is értem amúgy. Nem fáj a lábam soha, ki tudok menni, futni a világból. Mások meg annyit panaszkodnak rá. Tornáztatni fogom minden nap, akár többször is, műteni biztos nem.


Egyébként én is inkább zárt cipőben járok. De találtam egy egész szép nyári szandált, ami fiziológiás helyzetben tartja és annyira nem csúnya. :D

2021. jan. 28. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia segített valami?
2022. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy kütyüm, ami normális helyzetben tartja, nem mondanám, hogy romlott mvolna. Javulni biztosan nem javult, de nem rosszabbodott. Ha így marad, akkor kiegyezek vele
2022. júl. 18. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan cipőt kell hordani, amiben normális helyzetben vannak az ujjaid. Ha a cipőd olyan keskenyedő orrú, az már elferdíti a nagylábujjadat.
2022. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!