Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Immunrendszer erősítésére mi...

Immunrendszer erősítésére mi vált be?

Figyelt kérdés

Vírusos szemölcs volt a talpamon ami rettentően fájt sebész szedte ki. Azt mondta hogy ez általában legyengült immunrendszerre utal.

Kérdésem az lenne hogy szerintetek mit szedjek hogy ez ne ismétlődjön meg?

A Forevernek az Aloevera italán gondolkodom. Szerintetek?

Valamint ha már kiszedték a szemölcsöt ugyan ott nem tud vissza jönni? Félek hogy hagyott benne egy kicsit :/



2021. jan. 30. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az nem jutott eszedbe, hogy ezeket a kérdéseket az orvosnak tedd fel?
2021. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem gyümölcsök, vitaminok (C vitamin pl, vagy B, D, stb.) És esetleg Béres csepp(?)

Ilyesmik, amik "passzívan".


Aktívan pedig a rendszeres sport (mondjuk az úszás hasznos a leginkább, de most nem nagyon jöhet össze, de pl séta, ilyenek)


Most ennyi jutott gyorsan eszembe...


UI.:esetleg még ha boldog a párkapcsolat, akkor... :3, de ez csak persze ha megfelelő idős vagy ;)

2021. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat kollégatól(eüben dolgozok), hogy egy kisfiúnak hasonló problémára beadattak a hpv elleni védőoltást(talán a garsadilt, mert az a legszelesebb spektrumú) és elmúlt neki a talpi szemölcse.


Szerintem vedd fontolóra ezt a lehetőséget is.

2021. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
D-C vitamin, sok zöldség-gxümölcs fogyasztàsa, plusz napi testedzés. És séta jó levegőn.
2021. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: sajnos akkor abba a helyzetbe képzeld PONT nem jutott eszembe ezeket a kérdéseket feltenni az orvosnak. Mikor épp egy 1cm-es lyukat vésett a talpamba :) örültem hogy szabadulok minél előbb.

Most viszont màr szeretnék mindent megtenni hogy ez többet ne forduljon elő.

Igen egyébként nagykorú vagyok már bőven szóval a szexuális életemmel nincs probléma de köszi a tippet.

2021. jan. 30. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Többieknek pedig köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 30. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Én d vitamint szedek, és naponta több órát mozgok szabad levegőn. (kutyasétáltatás, futás). 4 éve még megfázva sem voltam.
2021. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az immunerősítőkkel csak egy baj van: hogy méred az immunrendszer erősségét? Honann tudod, hogy valami erősíti az immunrendszert? Mondjuk szeded, és nem leszel beteg. Honnan tudod, hogy ha nem szedted volna, akkor beteg lettél volna? Sehonnan.
2021. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyolcas válaszolónak teljesen igaza van. Az immunrendszert szerencsére nem lehet erősíteni, hiszen akkor iatrogén módon okoznánk autoimmun betegségeket. A helyes megközelítés az, hogy megfelelő életmóddal és táplálkozással teremtsük meg a feltételeket az immunrendszer normál működéséhez.
2021. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!