Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elméletben lehetséges, hogy...

Elméletben lehetséges, hogy 'mesterséges szerelmet' hozzunk létre egy nőnél?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen formában sikerülne külsőleg bevinni a 'szerelemhormonokat' (oxitocin, PEA, ösztrogén) a nő testébe, elméletben előidézhetnénk egy mesterséges, szerelemhez/kötődéshez hasonlítható érzelmet?

2021. febr. 1. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Ezt évszázadok óta elő lehet idézni a nőknél.

Az a "a külső szexhormon" neve, hogy: pénz.

2021. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a három általam említett hormonra gondoltam. :D
2021. febr. 1. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

tegyük fel, hogy igen.

és mivel téged lát meg először, téged követ, mint a kiscsibék?

2021. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Nem tudom, hogy ezt hogy érted. Képzeld el, hogy lenne egy lehetőséged 1-2 hetet eltölteni egy nővel, aki vállalná a hormonterápiát.

2021. febr. 1. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán valamennyire "könnyebben" lennének meg benne az érzések, de szerintem nem lenne neki hatása, csak feleslegesen felborítaná a hormon háztartását.De ha tegyük fel működik akkor sem biztos, hogy a kiválasztott férfiba szeretne bele. Az meg hogy mennyire etikus inkább hagyjuk...

Nem emiatt fog feleségül menni hozzád a kiszemelted XD

2021. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed. Nem szeretnék így csajozni, egy elméleti kérdés, mint említettem. A barátnőm sem örülne neki. :D
2021. febr. 1. 13:03
 7/7 anonim válasza:
Ez egy nagyon kreatív kérdés. Ezek mivel kémiai vagyületek és "drogként hatnak" véleményem szerint előidézhető mesterséges szerelem talán csak véráramba adagolva. De nem tudom nem vagyok sem kémikus sem biológus. Mindenesetre érdekes kérdés.
2021. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!