Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma tudom meg este 18 után,...

Ma tudom meg este 18 után, hogy hazaküldik-e a mamámat a kórházból vagy sem. Van valami igazolás vagy nyilatkozat aminek a kitöltésével 20 óra után is kint lehetek? Sajnos nem valószínű, hogy hazaérünk 20 előtt.

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj,az orvosos esetek kivételek,megmutatjátok a zárójelentést pl.
2021. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy probléma lenne, ha érte mentek, és megvan a zárójelentés, de ilyen későn nem szokás elbocsátani beteget. Holnap délelőttre számíts.
2021. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Este hat után, bent fekvő beteget biztos hogy nem engednek haza aznap.

Majd holnap délelőtt.

A zárójelentés nem elég, de van ilyen esetekre is igazolás.

Én a fogorvoshoz kaptam olyan időpontot, hogy nem értem volna haza este nyolcig, és másik időpontot akartam kérni, de mondta hogy ez nem gond, erre is tudnak (mármint a hazajutáshoz) igazolást adni.

2021. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elottem is irtak, legelobb holnap delelott fogjak kiengedni. Este mar senki nem fogja kiengedni, megirni a zarojelentest.
2021. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most jöttem ki körházból, de csak délelőtt van elengedés, persze nem tudhatom minden kórházban így van e, de biztos nem egyből mehet is haza, hisz meg kell írni a papírokat stb, az adminisztráció sokáig tart.
2021. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Este már nem fogják hazaküldeni, szóval emiatt nem kell aggódni.
2021. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős hasonló helyzetben volt: este kitették a felelségét. Elment érte, megbüntették. Visszafordult, a nő hazajött taxival. Összességében jó drága út volt.
2021. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenre mód. Ezt többször elmondta már az operatív törzs. Nem jogszerű a hozzátartozóért elmenni ilyenkor. Egyedül ő haza mehet a saját korházi igazolásával (ha erre képtelen az állapota miatt akkor is).
2021. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!