Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tör rá az emberre a...

Miért tör rá az emberre a wc-zési inger miután hazaér, előtte meg nem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár percre pontosan is be lehet időzíteni, ha a szervezet hozzászokik ugyanahhoz az időponthoz. Tehát ha te minden egyes nap 6-ra érsz haza, akkor az agyad ezt megszokja.
2021. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is olyan nagy baj, hogy megvárja amíg hazaérsz. 😄
2021. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, csak érdekes. Ha pl túlórázunk néha, vagy nem egyből hazamegyek akkor se kell csak mikor hazaértem. Tehát azt se mondhatom hogy az időtöl függne.
2021. febr. 5. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokmindent tud az ember idegrendszere! Alkalmazkodik. A tudatos és tudattalan vegetatív folyamatok összeérnek.
2021. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Sima Pavlovi reflex.
2021. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel időponttól független, te egyike vagy azon keveseknek, akik csak otthon tudnak eredményt produkálni.

Az egyik munkatársam is ilyen volt. Aztán mikor mindkét lába eltört, és néhány napig kórházban volt, ott egyszerűen nem ment neki.

Na de, amikor hazaért...

Pedig otthon is mindkét lába gipszben volt.

Szóval igen, az emberi elme sok mindenre képes, még a vegetatív idegrendszer működését is meg tudja változtatni.

2021. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na azért ez nem teljesen igaz. Nyilván vannak határok. Ha elutazok pl.nyaralni nem várja meg a szervezetem míg újra hazaérek 😂
2021. febr. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!