Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek orvoshoz kéne...

Szerintetek orvoshoz kéne fordulnom ezzel?

Figyelt kérdés
Tegnap előtti nap hajnalban amikor felkeltem elkezdett szorítani a mellkasom amit leginkább a bal oldalon éreztem.Néha elő szokott ez velem fordulni ha keveset alszom vagy stresszes vagyok szóval csak vissza feküdtem aludni gondolván, hogy jól ki kell csak pihennem magam.De most amikor újból felkeltem pár órával később még mindíg éreztem azt a tompa fájdalmat egy kicsit és azóta nagyon nehezen kapok levegőt.Az is kifullaszt most, hogy feljöjjek az emeletre.Szerintetek elmenjek az orvoshoz?21 éves lány vagyok és ezeket tapasztalva egyből a legrosszabbra gondoltam, de utána olvasva elég kicsi a valószínűsége annak, hogy ilyen fiatalon komoly bajom legyen, de mégis nagyon meg vagyok ijedve.A vérnyomásom az normális.

2021. febr. 5. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Azonnal sipirc az orvoshoz. Amit leírtál, szívproblémára utal. Az életkor ebben nem játszik szerepet. Nekem 18 éves koromban lett szívizom gyulladásom, amikor is, egy átdorbézolt éjszakán elaludtam, -20 fokban a teraszon. Nem hazudok, utána napokig 41 fokos lázam volt. Kórházba is kerültem. Sajna, azóta az egész életemet végig kíséri. Szorító érzés a bal oldalon, a szívem magasságában. Ha azonnal nem ülök le, akkor ájulás. Azóta sok tapasztalatot szereztem, ha rám jön ez a szorító érzés, akár a körút közepén is le kell ülnöm a zebrán, mert ájulás nélkül, úgysem érek át a túloldalra. De, ha csak kb. 15-20 másodpercig meg tudok megpihenni, utána semmi bajom.
2021. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!