Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz kell fordulnom...

Milyen orvoshoz kell fordulnom a Végbél illetve annak záróizmainak kivizsgálásához?

Figyelt kérdés

21/F A végbelem záróizmait nem érzem annyira biztonságosnak olyan érzés mintha nemtudnám annyira visszatartani, de balesetek mégse fordulnak elő. Enyhén hosszukásabb inkább az alakja a lyuknak. Bevallom szórakoztam egy-két dolog feldugásával ott, de nem volt senki aki elmagyarázza az anális dolgokat.


Elöször azthittem urulogus is foglalkozik ezzel amihez szintén kell mennem állandó vízelet inger miatt, de ahogy néztem nem. És nemtudom, hogy a végbeles panaszom összefügg azzal, hogy a székletem nem akar megkeményedni max nagyon ritkán és többször is kell egy nap. Szóval ételérzékenységem vagy étel intoleranciám lehet még azis ki lesz vizsgálva.



2020. dec. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Proctológia
2020. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általános sebészet irányít át majd. Először a háziorvost kell felkeresni. Ez a hivatalos út.
2020. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Magánorvoshoz szeretnék fordulni, szóval nem szükséges annyira a háziorvos.

2020. dec. 30. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!