Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy ember mindig éjszaka...

Ha egy ember mindig éjszaka van ébren és napközben alszik, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Reggel 8-9 fele alszok el és nagyjából este 6 körül kelek fel. Elég régóta tart ez nálam. Lehet ettől valami bajom?

2021. febr. 6. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

En nem ereztem hatranyat. De visszaallitani nehez, en dolgozom, szoval normalisan alszom-kelek, de siman atallok azonnal az ejszakai ebrenletre egy pentek alatt. Hazajovok melo utan ugy, hogy reggel 6-ra mentem dolgozni, es fent vagyok szombat reggel hatig :D Nem mindig, de ha belemerulok valamibe, akkor siman. Aztan van, hogy hetfon ugy megyek dolgozni, hogy vasarnap nem aludtam semmit, mert keson keltem fel.

Mondjuk meg csak 30 vagyok, lehet 60 eves koromra kijon rajtam az Alzheimer vagy valami :D

2021. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na 9-től aludtam 13-ig.

Most sikerülni fog visszaállni.

2021. febr. 6. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!