Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ellenőrzik,hogy 1 év alatt...

Bopefe kérdése:

Ellenőrzik,hogy 1 év alatt hányszor adok ténylegesen vérplazmát?

Figyelt kérdés
Tavaly óta járok egy helyre plazmát adni és hamarosan elérem a törvényben előírt 45 alkalom/év limitet.A kérdés az,hogy egy teljesen más cégnél is tudni fogják,hogy elértem a 45.alkalmat?Van egy nagy közös adatbázis,amit minden ilyen cég használ?Nem tippeket kérek,hanem tapasztalatból adódó válaszokat.köszi

2021. febr. 7. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen igen
2021. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ellenőrzik!

Egyrészt azért, hogy az emberek ne zsákmányolhassák ki a szervezetüket, másrészt pedig semmi szükség használhatatlan vérplazmára.

Nálad sokkal okosabbak állapították meg, hogy a szervezet regenerációs képessége alapján milyen időközönként lehet....

2021. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2021. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MaximusPius válasza:
71%
Nem kötekedni szeretnék, de honnan vagytok ebben ilyen biztosak? Két éve volt róla szó, hogy létrehoznak egy ilyen közös adatbázist, de nem tudom hogy létezik-e. A cégek magáncégek, ők max a saját adatbázisukban látják, hogy hányszor voltál náluk. Nem hiszem hogy a másik cég adataihoz hozzáférnének. Több cikk is található arról,ahogyan a kérdező is írta a kérdésében, hogy sokan, ha az egy helyen lehetséges 45 alkalmat kimerítették másik céghez mentek. Természetesen ez nem követendő, de lehetséges. Ha nem így van, létezik közös adatbázis, akkor tárgytalan amit írtam.
2021. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Adott helyen tudják csak, de azt,hogy ott mennyit adtál.

Egy kollégám bő két éve kezdte,és ahogy az egyik helyen befejezte, átment máshová, egy hét kivárással.

Most éppen a negyedik helyen van és eddig nem volt gondja...

Nincs közös adatbázis.

2021. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem ellenőrzik. Volt olyan, akiről hallottam, hogy 2 helyre járt, igaz ő Bécsben, mert kellett neki a pénz piára. Viszont nagyon nem ajánlott 2 helyre járni, ne lépd túl a limitet.
2021. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én most 1 helyre járok csak, legutóbb tavaly július végén voltam a másikba (úgy, hogy mind2 helyre jártam felváltva), akkor még nem volt közös adatbázisuk, azóta sajnos nemtudom de én is kiváncsi lennék.
2021. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
100% hogy nem ellenőrzik. A Plazmacenterbe járok, beszéltem a dolgozókkal, mesélte valaki, aki 2 PCben is dolgozik, hogy reggel volt egy ember, aki leadta, utána ugyan őt látta délután egy másik városban levő Plazmacenterben, persze szólt is egyből aztán valahonnan ki lett rakva a plazmaadó, de biztos, hogy nem először csinálta. Ugyan az a cég, de külön városban és ők sem látnak át a másikra, nagyobb városokban, ahol ráadásul más más cégek vannak még jobban kizárt. Egyik helyen a jobból, máshol a balból adták :) Persze ez nagyon nem egészséges, mesélték, hogy amikor ezek a dolgok kiderülnek akkor azért derülnek ki, mert az embereket a recepción szó szerint fel kell mosni. Utolsó előtti voltam.
2021. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!