Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy mit...

Elmondjam neki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 éve refluxom van, szedek rá gyógyszert így jobb, de érzem a leheletem, hogy kellemetlen. Megismerkedtem egy lánnyal és már szóba hozta, hogy ha beszélgetünk nem fordulok felé, meg már kaptam puszit az arcomra, szerintem már érne a csók is csak nagyon félek, hogy megérzi. Mondjuk lehet csak bebeszélem magamnak. Ha mondjuk megcsókolom és megérzi akkor lehet igénytelennek gondol, pedig mosom a fogam, meg járok fogorvoshoz is. Rágót meg tic tacot nem használhatok mert köhögési roham jön rám a savtól.

2021. febr. 10. 09:34
 1/5 kicsibarany ***** válasza:
100%

Miért ne mondanád el neki? Úgyse tudod sokáig titkolni.

Ha meg esetleg neki probléma, akkor jobb ha mielőbb tisztázzátok.

2021. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Randi közben kulturált rágóhasználat nem jó ötlet?
2021. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyet így elég nehéz neki elmondani, de előbb-utóbb meg kell tenni, őszintének jobb lenni még az elején.
2021. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
45%
Kedves kérdezô! Lehet kapni mentolos cukorkàt, csòk elött elszopogatod, mondhatod, hogy kapar a torkod egy kicsit! Igy biztonsàgban leszel! Minden jòt!
2021. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltsál gyógyszert, ha kellemetlen a leheleted, nekem is van refluxom, de ezt nem tapasztalom, mint te.
2021. febr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!