Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam...

Mit csináljak? Elmondjam szüleimnek?

Figyelt kérdés
Ma barátnőmmel beszélgettünk és egyszer csak elkezdtem sírni de nagyon és csak sírtam azóta is rossz a kedvem meg mostanában sok stressz ért és lehet hogy attól volt??? Depressziótteszteket is töltöttem ki de azok mind azt írták, hogy súlyos depresszióm van meg hogy forduuljak orvoshoz de nem merem elmondani szüleimnek........12/L
2013. dec. 13. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ne ilyen sz*rokat töltögess, 12 évesen nem vagy depreszsiós, csak túlrinyálsz mindent, mint az összes kiskamasz. Majd elmúlik, nem kell az egész világ fájdalmát magadra venned, csinálj olyan dogloakt, amit szeretsz és ne állandóan a gondjaidon rugózz.
2013. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt CSAK orvos diagnosztizálhatja. Hogy mit olvastál össze internetes oldalakon, az érdektelen. Nyugodtan mond el a szüleidnek , bár ne számíts rá, hogy komolyan veszik.
2013. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aludj rá egy párat kicsi lány!

Lesznek ettől nagyobb problémák is a felnőtt életben!

2013. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Depressziós akkor vagy, ha 2 hétnél tovább ok nélkül vagy lehangolt, rosszkedvű és indokolatlanul sírsz. De ezt csak orvos diagnosztizálhatja.
2013. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!