Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor este lefekszetek aludni,...

Mikor este lefekszetek aludni, mire gondoltok a mai napot értékelitek, vagy holnapi napra gondoltok, vagy,hogyan kell nyugodtan elaludni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Új ötleteken, elméleteken, innovációkon gondolkodom.
2021. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
képzeletbeli világon
2021. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább képzeletbeli dolgokon, pl. film ami aznap volt, vagy könyv amit olvasok. Ha agyalok mi volt ma vagy holnap mi lesz, akkor nem alszok, csak forgolodom..
2021. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Én mindig tér ezek valamit fejben. Épület, nyák, számítógép..
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából egyből bekábulok. Ez talán adottság is. Ha nem nyomkodom még kicsit a telefonom, akkor nem kell tíz percnél több és alszom. Igaz legtöbbször 23 óra körül fekszem le. Tíz még kicsit korai nekem, a tévé előtt tudok ragadni vagy olvasok. Előfordul, hogy a kanapén is elalszom pár percre, olyankor arra gondolok, jó lesz már aludni. Nem vagyok egy nagy napértékelő meg pontosan előre tervező, szóval ezek nálam nem játszanak, valószínűleg ezért nem is nagyon szorongok (talán át is esek a ló túloldalára, könnyelmű is tudok lenni a tervezésben). Ha nem alszom el 5 perc alatt, akkor egy-két fejből ismert verset felmondok magamban, nap végi kis memóriatorna gyanánt. Aztán észre se veszem és már alszom is. Kivéve, ha tényleg stresszel valami vagy sokat ittam/ettem.
2021. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Stressz: azt a mondást tartom szem előtt (és szerintem így érdemes lefeküdni is), hogy amin tudsz változtatni, amiatt azért ne idegeskedj, amin nem tudsz, amiatt meg azért ne. És a gyakorlatban is igyekszem eszerint élni.
2021. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én régi, kellemes emlékekre gondolok.
2021. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz alvókám van, évtizedekig max. 2,5 órát aludtam éjszakánként. A nejem mindig mondta is, hogy az ördög nem alszik...

Mostanában igyekszem kikapcsolna a "majomagyat" (szakemberek hívják így), és a légzésemre koncentrálni. Ez segít az elalvásban.

2021. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szexre.
2021. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt amikor azon agyaltam bárcsak ne kelnék fel reggel! Minden nap úgy fejüdtem le aludni! Már az módosult és inkább egy egy másik világba képzelem magam, egy képzeletbeli világba! Azóta hamarabb elalszom, van hogy nem sok időt tudok képzelegni, de ez csak jó!
2021. márc. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!