Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség kezelhető? Ha...

Pánikbetegség kezelhető? Ha igen hogyan??

Figyelt kérdés

15 honapja jott elo nálam. Valaki valami tanacs hogy ne kelljen gyogyszert szedni? Tul lehet ezen jutni? Kinek mennyi ido volt és mi segitette ebben? Elore is koszi


Egy 3 gyerekes anyuka



2021. febr. 10. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Pánikbetegseg
Szorongás
Panikroham
4 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jól kezelhető, pszichológussal, pszichoterápiával, nem kell rá gyógyszer.

Tudatosítsd magadban, ha pánikrohamod van, hogy fizikálisan nincsen semmi problémád, egy pszichésen generált ördögi körben vagy. Tudom, hogy ez elég nehéz, és ti valósnak élitek meg, de orvosi szempontból minden rendben van. Nem kell teljesen elkerülni ezeket az élethelyzeteket, de fokozatosan, egy megértő társsal kell őket megközelíteni.

2021. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha a parom melletem van ritkan vagy csak enyhen jonnek elo. Viszont magamban nem merek el menni sem a kis boltig. Igen tudom sajat magamnak generálom és probalom tudatositani hogy ez nem letezik. Terelem a gondolatom, de van pl amikor csak ugy tv nezes kozbem random is ram jon. Kuzdok ellene bar az az igazsag hogy sajnos az elmem erosebb mint en 😔
2021. febr. 10. 15:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi 100%-ban fejben dől el. Túl lehet rajta jutni, de azt akarni is kell. Ha nem megy egyedül kérj segítséget, de a háziorvos kb annyit tesz, hogy felír valami nyugtatót, amit jobb ha nem kezdesz el szedni, mert az ilyen jellegű problémákra nem hogy nem megoldás, inkább csak fokozza a problémát.
2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem a háziorvos irta fel.. Hanem pszihiáter
2021. febr. 10. 15:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak magadat szívatod.

Antidepresszánssal már rég jól lennél. Tapasztalatból beszélek. Ellentétben a másik táborral, akiknek 99,99% csak csípőből nyomja az egyendumát, hogy minden gyógyszer méreg, meg csak akarni kell, lelkibetegség bla-bla-bla.

2021. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szedtem antidepresszánst de nekem nem javitott hanem hulye gondolataim voltak tole.. Igy el hagytam
2021. febr. 10. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
És mennyi ideig szedted?
2021. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem, az antidepresszáns segített. Viszont a rászokás ideje alatt rosszul voltam. Azóta sokkal jobb.
2021. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
10 napig kellett fel szemet. Aztan mar teljes szemet. 1 honapig csak
2021. febr. 10. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát az semmi. Pont akkor hagytad abba, amikor elkezdett volna hatni. De ugye nem nyugtató volt?
2021. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!