Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem olyan gyakran...

Miért nem érzem olyan gyakran hogy éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat ettem kb novemberig, azóta megváltoztam. Napi 2-3x eszem, van mikor éhesnek érzem magam,van hogy elfelejtek enni ez megy november óta. múltkor pl főzés közben kostolgattam, ettem a kész kajabol, ettem csokit és tele lettem. Másnap két tányér főtt ételt ettem, este három szendvicset. Ma két szendvicset ettem ez mellé kemény taposós edzést csináltam 15 percig de nem vagyok ehes, vagyis most egy kicsit mintha érezném de ha kaja közelébe kerülok már nem nagyon kívánom. Miért van ez? Van hogy eszek pl napi ötször, de kb három napja alig eszem mégsem nagyon vagyok éhes, ha 11-kor kelek, ha nyolckor, délig nem is eszem altalaban. Akkor is csak azért eszem, mert úgy gondolom hogy valami kaját azért le kellene nyomni a torkomon.

2021. febr. 10. 19:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Van hogy akkor jövök rá hogy ennem kellene, mikor már olyan gyomor összehúzódás, vagy hogy mondják jön rám, hogy majdnem összeesek.
2021. febr. 10. 19:56
 2/4 A kérdező kommentje:
18/l
2021. febr. 10. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, és nem tudom, hogy most mi van velem. :/

18L

2021. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyere várjunk együtt hátha valami jótét lélek többet tud mint mi🥰😆
2021. febr. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!