Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt egy nagy bőr alatti...

Volt egy nagy bőr alatti pattanásom,egyszer úgy láttam mintha fehérlene a közepe ezért megnyomtam de kár volt mert még csúnyább lett mint alapból.Ez volt kb másfél hónapja,mit kezdjek vele?Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval azóta lement a duzzanat de elég nagy foltban még ilyen pirosas lilás(mintha véraláfutásos lenne) de gondolom nem az mert az nem tart másfél hónapig.Ha megnyomom a helyét azért még érzek ilyen csomót vagy mit ott hiába nem türemkedik ki.Szóval valahogy ezt a pirosságot valahogy nem tudom megszüntetni?Kentem már rá akneroxidot,aloe vera növényt,teafaolajat de azért még látszik.Nyilván azért szebb mint az elején de azért elég zavaró,nem tudom ,hogy várjak míg az idő eltünteti vagy menjek el bőrgyógyászhoz?
2021. febr. 12. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Ez már inkább sebészet lesz.
2021. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!