Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon törik a...

Mit tegyek ha nagyon törik a körmöm?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon lassan nő a hajam amivel sajnos már nem tudok mit kezdeni. Viszont kb 3 hónapja folyamatosan elkezdett a körmöm töredezni és lemezesen törik be de néha már annyira, hogy a körömágyig és nagyon fáj. Szedtem magnéziumot és C-vitamint de az sem igazán tette helyre a körmeim.

( műkörmöm talán csak pár éve volt de az se mondható műkörömnek igazán és nem is festem a körmöm)

Használtam régebben köröm erősítőt de az se igazán hatott. Milyen vitamint kéne szednem? Vagy egyáltalán mitől kezdett ilyen hírtelen töredezni ennyire a körmöm?! A kollagénen gondolkoztam de nagyon drága és nem tudom mennyire hatásos! Esetleg tudtok valami bevált vitamint, praktikát?


2021. febr. 13. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor szülés után nagyon töredeztek az amúgy nagyon erős körmeim, ezt a kalciumot is tartalmazó tablettát szedtem, és sokat segített: [link]

Nem szedtem minden nap, illetve most már pár hónapja alig szedem, mert egy vérvételen már a határérték fölé ment a kalcium értékem. Igaz, multivitamin készítménnyel felváltva szedtem, így a kettő együtt okozhatta a magasabb értéket, de amíg csak multivitamint szedtem, nem tapasztaltam javulást a körmeimen, aztán egy cikkben olvastam, hogy a kalcium segíthet.

2021. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szedem, a hajam és a körmöm is szép tőle:

[link]

Összevetettem a Biovanne-nal, majdnem teljesen azonosak a hatóanyagai, csak ez megfizethető.

2021. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 válaszoló köszönöm szépen kipróbálom!

2 válaszoló sajnos próbáltam a Dm vitamint de nagyon pötyis lett az arcom tőle!

2021. febr. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!