Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretek orvoshoz menni,...

Nem szeretek orvoshoz menni, mert nem akarom hogy hipohondernek tartson? De félek, hogy van valami velem

Figyelt kérdés

Hosszabb ideje már esténként többször felkelek, hogy szomjas vagyok esetleg mosdóba kell mennem. Van, hogy álmomban iszok, de nem múlik el a szomjúság, és ekkor rájövök, hogy álmodok, felkelek és iszok. Este alvás előtt bevittem magamhoz egy 1,5 liter flakon vizet, reggel, mire tényleg felébredtem, elfogyott a fele.

Napközben is iszok rendesen, de nem tudom mikor aludtam utoljára végig egy estét anélkül hogy felkeltem volna, hogy szomjas vagyok. Ez normális lenne? Esetleg ha nem az akkor kell-e aggódni, érdemes-e háziorvosnak jelezni?



2021. febr. 13. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Helyedben elmennék Orvoshoz,mert megnyugodnál hogy nincs semmi probléma. Orvosnak kötelessége megvizsgálni.
2021. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg iszol eleget napkozben, akkor erdemes elmenni orvoshoz, ez ugyanis a cukorbetegseg tunete is lehet.
2021. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Iszok rendesen, és ezért is zavar, hogy este is fel kell kelnem emiatt. Összesen órában alszok eleget, de így hogy felkelek többször is emiatt, érzem, hogy hatással van már az alvás minőségére is.


És soknak érzem azt a vizet így az alvási időre, ezért tartok attól, hogy valami nem okés.

2021. febr. 14. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.
2021. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!