Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik növénynek van ezek...

Melyik növénynek van ezek közül "agyzsibbasztó", nyugtató hatása?

Figyelt kérdés

Olyan kellemes ellazult - de nem tompult - állapotra gondolok, mint amit 1-2 pohár bor tud okozni, csak attól még erősebb.


Amolyan rózsaszín felhő érzésre gondolok, kisimult gondolatokra, és ellazult izmokra.


Nem tudom ezt most az euforizáló vagy a nyugtató növények okozzák?


Ashwagandha

Moringa

Mulungu

Kratom

Kava Kava


Vagy egyéb, a nem ismert "csak analitikai célokra valók" közül?


Mostanában feszült ideges vagyok és ezeken a citromfű, valeriana stb. nem segít. Erősebbre lenne szükségem, de nem szintetikusra...


2021. febr. 18. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a kratomot próbáltam. Nálam elég erős nyugtató hatása volt, meg 16 órán keresztül tudtam fát vágni vele :D(nagyon erősen elnyomja a fáradtségérzetet, amellett, hogy nyugtat). Cserébe brutálisan rossz íze van, és folyamatosan hányingerem volt miatta. Függőséget is okoz, és rossz az egészségnek. Kérlek, próbálj meg egészségesen enni és sportolni rendszeresen. Hidd el, jobban fogod érezni magad. A kratomot letettem, mert összességében nem éri meg.
2021. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamillatea.
2021. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!