Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az orbáncfű tea tényleg...

Az orbáncfű tea tényleg hatásos enyhe depressziós tünetekre?

Figyelt kérdés
Téli depresszióba szenvedek és ma vettem ilyen teát és akinek van róla tapasztalata az segíthetne:)

2018. febr. 8. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ittam egy időben, és azt tudom elmondani róla, hogy olyan "egykedvűvé" váltam tőle. Ami talán jobb érzés, mint a mélabú.
2018. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy jó, de várni kell a hatással, kb. két hét, amíg lehet érezni, addig komló teát szoktak ajánlani.

Én próbáltam, de nekem is valahogy letargikusabb lett a hangulatom, úgyhogy inkább abba hagytam.

2018. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz olyan hozzászólókat, akiknek van/volt személyes tapasztalatuk:

[link]

2018. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos vidámabb nem leszel tőle. Az emberek sokszor a placebó hatás miatt érzik, hogy van némi hatása, de ez csak álhatás, nem valódi gyógyír.
2018. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a citromfű teát ajánlanám.
2018. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én stresszre, idegességre iszok orbáncfüves teát és azt kell hogy mondjam, hihetetlen jó.

Ha sokáig hagyod ázni a teafüvet a vízben akkor elég erős lesz. Például még sosem aludtam olyan jó mint tegnap, lefekvés előtt ittam a teát.

Csak ajánlani tudom :))

2018. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hét után szünetet kell tartani, altatónak kiváló amúgy. Viszont napközben inkább én is a citromfüvet ajánlanám.
2020. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!