Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitiligó, pigmenthiány, mit...

Vitiligó, pigmenthiány, mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem igazán értem, amit tudok az annyi, hogy kicsiként egyáltalán nem, mad olyan 12-13 éves korom körül kezdett el kialakulni, mikor több tragédia történt, mára pedig a szemeim alatt, néhol a combomon és "ott" van pigmenthiány/ilyen fehér folt, ami egy szinten megnehezíti az életem. Ez most akkor... Mi? :D Kezeltetnem kellene? Vagy egyáltalán csinálnom kellene vele valamit? Engem csak azért zavar, mert jobban kell védeni mint a bőr többi részét.


2021. febr. 18. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazából, akik bántottak is ugyanolyan sebzettek voltak/lehettek - Szerintem. Persze ez ok arra, hogy mást bantsanak, csak büdös bunkók :) amúgy lehet én is bántottam valakit valaha valamikor, csak nem vettem észre - erről jut eszembe🤷‍♀️
2021. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld, mert nincs mit. Szerintem is különleges.
2021. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!