Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékenyek! Ma van...

Frontérzékenyek! Ma van valami front? Más is érzi?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok frontérzékeny, kb. 10-ből 1et ha megérzek, de most valami van, és nem tudom másra fogni csak arra, hogy hirtelen nagyon meleg lett, kisütött a nap.

Be vagyok tompulva, fájnak az izmaim, ízületeim, csontjaim. Amúgy jól vagyok, minden ok, csak kicsit emiatt belassultam.

Más is van/volt ma így?


2021. febr. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen és aludni sem tudtam, ami rátesz még egy nagy lapáttal.

Tegnap annyira be voltam tompulva, hogy majdnem elájultam és nekimentem búrotoknak.

Ma meg a kialvatlanság miatt teljesen készen vagyok.

2021. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Melegfront van. Az nálam is mindig "agresszívabb", mint a hideg. Hangulatomra is hatással van, de én is tompa is vagyok plusz migrén is jelentkezik általában.
2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez lesz az. Köszi mindenkinek!
2021. febr. 18. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma csúcsosodott. Első vagyok. Remélem tényleg "csak" ez, de durván szédülök és elfelejtek alap dolgokat.
2021. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!