Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt frontérzékeny? Hogy...

Van itt frontérzékeny? Hogy bírjátok az utóbbi napokat?

Figyelt kérdés

Brutálisan rosszul vagyok már 3 napja. Folyamatosan fáj a fejem, fájdalomcsillapítón élek. Frontérzékeny vagyok és úgy is fáj a fejem, mint általában a frontoktól, de ezt már egy kicsit túlzásnak tartom.

Érezte még valaki ennyire sz*rul magát az elmúlt napok időjárás változásai miatt?



2013. febr. 2. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ja. ma már fejfájással ébredtem. egye egész gyógyszertár van bennem.
2013. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Rajtam maximum csak az úthenger fog, ilyen kis jött ment frontokat észre sem veszem, ha valaki nem mondja. Viszont az ismerősi körömben többen is lettek rosszul, főleg idősebb hozzátartozóik. Van aki sajnálatos módon meg is halt. Kitartás mindenkinek átvészelni a történetet.
2013. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig én is ilyen voltam és szerencsére továbbra is ritkán betegeskedem. 1-2 éve jött ki ez a brutális fejfájás frontoknál, fogalmam sincs honnan és miért éppen most, dehát ez van. Egyelőre még nehezen kezelem, amikor napokig fennáll a helyzet, nem tudok koncentrálni, behisztisedem! :)
2013. febr. 3. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2013. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többé kevésbé. Általában alacsony a vérnyomásom, most sem kirívóan több, vagy kevesebb mint szokott.
2013. febr. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!