Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden este elalvás előtt...

Minden este elalvás előtt nagyon gyors szívverést tapasztalok. Valaki hasonló helyzetben? Nem tudnátok megmondani mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol hogy pánik betegség miatt is szokott de az nálam nem volt eddig sosem. Mostanában sokat stresszelek az egyetem, de főként a munka miatt, minden kis szarsagot a szívemre veszek. Ez befolyasolhatja vagy valami komolyabb egészségügyi oka lehet?

Köszönöm a válaszokat!!



2021. febr. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem és nővéremnek is vannak hasonló tapasztalataink stresszes időszakokban, pár évente jön elő: ahogy írod, nyugalomban, leginkább elalvás előtt. Mindkettőnknek van egy gyerekkor óta észrevett enyhe szívritmus-zavarunk. A háziorvosok csak ennyit mondanak rá alapjáraton, hogy "kicsit lötyög", nem komoly.

Azért nézesd majd meg egy kardiológussal a biztonság kedvéért.

2021. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...már én is évek óta el akarok menni és alaposan megnézetni.
2021. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyarázat lehet rá még a minden este szex alvás előtt.
2021. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!