Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyitás pártiak, vállalnátok a...

Nyitás pártiak, vállalnátok a felelősséget a jelenlegi korlátozások feloldásáért?

Figyelt kérdés
Mindneki a kormányt szidja a koronavírus intézkedések miatt, de ha netalán komolyabb összeomlás lenne az egészségügyben akkkor meg mindneki rágalmazná az adott kormányokat.

2021. febr. 19. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azt is be kell látni, hogy egyszer úgyis ki kell nyitni, ezt szerintem Ők sem gondolják komolyan, hogy még ennél is tovább fenntartják.


Mi lesz utána? Kitalálják majd, hogy megint berobban és vissza minden? Meddig lehet ezt eljátszani? Kérdező, szerinted van értelme ezeknek az intézkedéseknek, vagy csak Én gondolom úgy, hogy az Égvilágon semmi?


Nyilván nem a gyakori kérdéseken fogunk dönteni a nyitásról vagy a nem nyitásról, de főként mi, emberek vagyunk lekorlátozva, és nem azok, akik az intézkedéseket hozzák.


Azt mondom, ha szükség van rá, hát zárják be az országot, ez természetes. Na de nem ennyi időre és ennyiszer! Hányszor lehet ezt még eljátszani? Vagy a kérdés az, hogy hányszor fogják még ezt eljátszani?

2021. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%

"egész egy csalás, egy színjáték "


És Orbán találta ki. Igaz???


Kínában is, Usában is, Egyesült Királyságban is, Franciaország, Spanyolország és Olaszország esetén is.


Gondolom ezt is mind a Fidesz hazudja.

2021. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki ilyen sz*r életű, hogy egész életében csak otthon akar ücsörögni "a családjával".
2021. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó inkább mint a kocsmában az alkoholista haverokkal.
2021. febr. 24. 18:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt vágod, hogy hónapok óta nem láttam a családom? Külföldön élek. Itt egy ember jöhet hozzátok látogatóba. Vágod? Anyád és apád, vagy a gyereked és a házastársa nem jöhet egyszerre.

Nem merünk Magyarországra menni, mert egyrészt még mindig kell karantén, másrészt nem biztos, hogy visszaengednek a határon.

Karácsonykor nem lehettünk együtt. Úgy voltunk, hogy segáz, húsvétkor együtt leszünk.

Most úgy néz ki, hogy még nyáron se.

Közben egy multinál naponta 120 emberrel dolgozok, buszon, boltban, mindenhol a se.ggemben valami idegen, boltban a sarkam tapossa, b.szik távolságot tartani. De én fertőzök, ha 1000 km-t utazok egy zárt kocsiban? Családtag nem jöhet, de idegenekkel lehetek összezárva?

Az egésznek semmi értelme.

De te csak ne po.fázz családról.

2021. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó ehez mi köze a kérdéshez 😀? Örülj hogy neked van bevételed nem az egyik napról a másikra élsz.
2021. febr. 24. 22:55
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Mit örömködjek? Nem véletlenül jöttem el én se. Inkább, mint ülni a posványban, és mindenkire köpködni.

Amúgy azt érted, hogy mi az összefüggés a válság és a lock down közt? Pont emiatt mennek tönkre családok, cégek, lassan országok is. De ezek szerint neked jó így csóróskodni, az a jó, minél drágább minden, és minél kevesebbet keresel.

2021. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!