Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha alkalmanként...

Az mit jelent, ha alkalmanként megy el a szaglásom?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy 1 hete voltam náthás. És egyik napra hirtelen elment a szaglásom, majd másnapra vissza is tért. Utána 1 napig minden rendben volt, és ismét elment, majd visszatért, aztán megint rendben, és mostanra megint elment. Előfordulhat ez a nátha miatt? Úgy tudom az is elviheti a szaglást, volt is már rá példa, de igy szakaszosan még sosem. Mindemellett az ízérzékelésem mindvégig tökéletes volt. Tudom, hogy a covidnak is egy tünete a szaglás/ízérzékelés elvesztése, bár ott még ilyen szakaszosról nem hallottam. Most covidtól elvonatkoztatva érdekelne a válasz.

2021. febr. 26. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nátha is tud okozni ilyet. Valószínűleg még nem gyógyultál ki belőle, mindenesetre ha nagyon sokáig fennáll ez a probléma keresd fel a háziorvosod ! :)
2021. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Covid gyanú. Vigyázz magadra, vigyázz a környezetedre!

Vedd komolyan!!!!

2021. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ijesztegetni, nem biztos hogy egyből covidra kell gondolni. Első válaszoló vagyok, és folytatnám azzal, hogy amikor náthás vagyok, de úgy tényleg nagyon nekem is hol elmegy, hol vissza jön a szaglásom. Hozzátenném Covid előtt !


De persze bármi lehetséges, azért is írtam, ha nem múlik keresse fel a háziorvosát! :)

2021. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!