Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a jó az állandó betépéssben...

Mi a jó az állandó betépéssben vagy egyáltalán a cannabis alkalmanként való fogyassztásában?

Figyelt kérdés
Tehát én nem értem, hogy mi olyan jó benne. Meg főleg, hogyan lehet rá szokni? Tehát miért tép be valaki. "Hát Nórmális, Nórmális :D?" Ezt azért kérdezem amúgy mert én is fogyasztottam ritkán. És általában mindig volt valami paraflees. Vagy ha nem is volt nos beadott valami cshilles, röhögős nagyon szétcsapos kissé túlságosan is szétcsapos érzést. Esetleg mikor egyedűl elszívtam 3gt halucinálciókat. Esetleg egy jó betépés után viszont lehet kattogni rajta. De utána 1-2 szivás után már elundorodik tőle az ember. De mégsem lehet megállni, hogy ezt a negatív érzést kiváltó dolgot ne csinálja fél évben 1x legalább az ember és felesleges. Mert csak azt sem fogod tudni hol vagy utána meg rossz lesz. Azt cső, de egyszerűen alkalmmankénti fogyasztását is feleslegesnek tartom. Én mikor fél évben max 1x szívom akkor sem olyan jó, főleg ha még van parafless is ami általában szokott is lenni. Az meg nem feltétlenül igaz, hogy pozitív hatással van az emberre. Meg az sem, hogy nincs negatív hatása. Itt most arra gondolok amire nem fújnak semmit. De mostmár mindenre már a magba is bejutattják valahogy a szinti kannákat. Na arra meg még nagyobb felkiáltójellel valhatnak az előző dolgok. És az az igazság, hogy a cannabis az nem egy igazi drog. Én pl 3-4 nap alatt teljesen meg unám. Pl az ecstasy egy jó cucc az igazi drog. Viszont azzal már az a baj pont, hogy túlságosan is jó tudd lenni! Szerintem őszintén szólva az alkohol, lsd meg a kratom a legjobb "drogok" függőség-hatás összetett szempontjából! Szerintem a kratom is jobb mint a fű, de nem olyan erőteljesen mint pl az E. És még legális is. Meg talán nem is épít le jobban, persze csak ha azt is alkalmanként csinálod.

2020. dec. 27. 06:12
A kérdező szavazást indított:
Mert szerintem semmi katit sem okoz
Mert szerintem egészséges és csökkenti az utó/mellékhatásait más cuccok károsé.szer akárm....
Mert nem tud bennem kárt tenni
Mert tulzottan élvezetes
Minden szempontból
4 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A 2. válasznál azt értem, hogy már maga az is káros amit megeszünk és a cannabis nem fog rajta segíteni, nem tesz egészségesebbé. Okosabbak sem leszünk tőle. Aki okosabb akar lenni max ott az lsd, aki meg nem "méltó" az lsd-re az meg nézzen utána a neten spirituális dolgoknak. Illetve meditáljon. Esetleg ha sok alap dolognak utána néztek is okosabbak lehettek, mint a fütöl :D!
2020. dec. 27. 06:16
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert a proliknál ez a normális!
2020. dec. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Arra ""jók"" a tudatmódosítok, hogy az infantilis személyiségszerkezettel rendelkezők elmeneküljenek a felelősség érzése alól.
2020. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy beadja a nyugalmat. Nekem nem okoz semmilyen parát. Csak lazulást 😃
2020. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 De a füvel nem lehet sokáig menekűlni ezek elől. Mivel gyenge. És hát emberek nagyot csalódtam, hogy ennyi eszetek van, hogy az 5. válaszra zavaztattok a legtöbben. Mert még talán a 4. és esetleg a 3. válasz a legjobb innen. De a 3. is csak akkor ha a másikat nem erőltettitek rá!
2020. dec. 27. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát én is azért szavaztam meg mert egyetértek vele :)

Nincs barátnőm - beszívok h ne érezzem a hiányérzetet.

Utálom a munkát - esténként jól beszívok hogy legyen minden nap pár jó órám

Problémák vannak az életemben - megint csak beszívok, röhögök, és nézem a TV-t.

Végül is elmerülünk a gyengéd mámorban. A fűben pont az a jó hogy gyenge. Mindig lehet szívni, akár még munka közben is lájtosan. Esténként meg durván be lehet veretni - hiszen nem okoz másnapot - nincsenek súlyos utóhatásai. De van olyan is hogy napokig semmit nem csinálunk, csak szívunk. Ráadásul ugye ez miatt sosem jutunk egyről a 2-re. Mégis tök jó buli. Vicces. Viszont ez szerintem valahol menekülés :D

2020. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, megkaptam a lepontozást, a 6#-os válaszoló, aki használó, őszinte volt és magába is nézett, aztán leírta azt, amit én a válaszomban, azt hogy menekül a felelősség elől.


Az őszintesége miatt képes a fejlődésre(részben őszinte), sokaknak jóval nehezebb akik hazudoznak maguknak mindenben.


Szóval, azért részben őszinte, mert már keresett egy kifogást, hogy azért drogozik, mert nincsen barátnője, a hiányérzett miatt, ahogy megfogalmazta. Ebből nem lehet megállapítani,hogy miért, de valamiért nem tartja magát tiszteletreméltónak, nem tud magára felnézni, alacsony az önbecsülése. Ha hiányérzet van benne, az azt jelenti, hogy önmagát nem érzi valamiért egésznek, ezért kellene valaki mellé, hogy támasza legyen neki, hogy egésznek érezhesse magát, de csak úgy érezné, attól még nem lenne úgy. Ebből következhet akár társfüggőség is vagy bármi olyan, ami megöli a kapcsolatot és rombolja, de ez azért van, mert önmagában nem egész, de ha ilyen őszinte tud lenni magához, abban az esetben minden esélye megvan arra, hogy felelősséget tudjon vállalni önmagáért és kialakítsa az életét, normális mederbe kovácsolja az életének a kimenetelét, már kezdi érteni azt, hogy Ő a saját sorsának a kovácsa, de ez még ilyen tudatosan nincsen meg benne, mert ez még túlságosan nagy teher, dehát, minden adott hozzá, képes Ő is az önbecsülését növelni és megtalálni azokat a tényezőket, amelyekkel önsorsrontó magatartást tanúsít, megtalálni a gyökerét annak, hogy miért, ez a legfontosabb. Nem csak Ő, hanem mindenki képes erre, pazichológushoz elmenni segítségért pedig nagy előrelépés.

2020. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7,

Valóban, bármit is hozok fel amellett hogy miért drogozok, vagy szívok - az tekinthető kifogásnak.

Ergó azért szívok mert egyszerűen ezt a döntést hoztam meg.

Az életben küszködni kell, szenvedni, próbálkozni a célokért - és eközben a sok-sok bukás is teljesen biztosra vehető..

Ezeket a köröket már gyerekként lefutottam, és elég volt belőle - hogy sosem az lesz amit szeretnék. Vagy lehetne de az óriási nagy munka lenne. Így egyszerűbb elengedni a vágyakat úgy minden iránt..

Én tudatosan döntöttem úgy hogy ha lehet elkerülöm a felelősséget. Amíg nem ég felettem a ház - és nem lesznek életveszélyes problémák/élethelyzetetek - addig nem oldok meg semmit. Tovább fogok menekülni..

Addig fogok menekülni ameddig csak bírok, és amikor bevégzem az életet számomra az lesz a felszabadulás - és a végső menekülés. Mások a haláltól félnek - én meg az élettől. Ezért vagyok más ember. Gyenge. Ezért nem jár nekem a párkapcsolat sem. Mert így ezzel a személyiséggel egy eléggé lecsúszott egyén vagyok.

A természet viszont teremtett nekem egy jó kis növényt, amivel viszont itt még tovább bujkálhatok. Az életem, és a világ elől. Közben pedig néha jó kedvem is tud lenni!

Tudatosan lehet úgy dönteni hogy elbódítjuk magunkat - és elvegetálunk - aztán elvagyunk mint a polcon a befőtt.

Mert ez az amit már jól ismerünk. Itt vannak az ismerősök, barátok, és az az élet amit már nagyon régóta élünk.

A hosszú távú életért/célokért mindig nehezebb az út. Én pedig azt a döntést hoztam meg hogy ha lehet mindig a könnyebb utat választom.

2020. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem természetesen mindegy, hogy te mire értékeled magadat, ebben az esetben önsorsrontásra, annyit raktam hozzá, hogy van más út is az önsanyargatáson túl, de azok az emberek nem menekülnek illúziókba, te sem tudsz, mert leírtad, hogy viseled a következményét annak, hogy hogyan döntöttél.
2020. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9,

Tudom hogy van más út :)

Viszont ez az út is van. Az univerzum biztosítja ezt számomra. Csak meg kell fizetnem az árát. (Ahogy írtad.) El kell viselnem a következményeit a döntésemnek.

Ennyi. Valamiért úgy érzem mégis ez az én utam. Csak ezt az utat tudom elképzelni..

2020. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!