Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek pszihésen beteg?

Lehetek pszihésen beteg?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy van egy fóbiám, vagy nem is tudom minek lehetne ezt nevezni. Régebben olyan 2éve elkaptam egy vírust hánytam meg ilyesmi és az engem nagyon rosszul érintett, eleve utálok hányni miután meggyógyultam minden este azon stresszeltem magam hogy úristen biztos ma is hányni fogok. Ez a félelmem még ma is megvan ezért általában lefekvés előtt beveszek egy b6 vitamint pedig tudom hogy nem lenne rá szükségem , de ha nem veszem be mindig attól félek hogy biztos hányok majd. Ma már tudom és rájöttem hogy ez nekem pszihésen jön. Valahogy tudnátok segíteni hogy, hogy szoktassam le magam erről a félelmemről.

előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 17. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Emetofóbiád van vszínűleg. Keress fel egy pszichológust. Kórházakban is szokott lenni, oda ingyen is mehetsz.
2010. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!