Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Astra Zeneca oltástól előfordu...

Árokpart kérdése:

Astra Zeneca oltástól előfordulhat láz, hidegrázás mint mellékhatás?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel kaptam meg az első oltásadagot. Este 11 óra után elkezdett hidegrázásom lenni meg egy kis lázam, de vettem be rá Algophyrint és akkor egy lement a lázam. Viszont ma ugyanez a helyzet volt napközben csak még egy kicsit erőtlen is voltam. Most estére már jobban vagyok, de még mindig van egy kis hőemelkedésem. Kinek mikorra múltak el a mellékhatások.
2021. febr. 27. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Igen, vagy akár ez is:

[link]

Ezt most nagyon elszúrtad. Kíváncsi leszek mi fog történni a második adag után...

2021. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Pár nap alatt elmúlnak.
2021. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Az Astra Zenecat én is a héten kaptam meg. Szinte percre pontosan 12 órával az oltás után jött a hidegrázás. Algopyrint vettem de, de éjjel arra ébredtem, hogy ráz a hideg. Rubophent vettem be akkor és még másnap is végig hőemelkedésem volt. Majdnem percre pontosan 24 óra múlva elmúlt minden. A karom is rettenetesen fájt addig.
2021. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnyugodtam akkor még egyszer köszönöm!
2021. febr. 27. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Bár én még nem kaptam oltást,de igen,ezek természtes oltási reakciók.
2021. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nyugodj meg! ezek a tünetek azt jelzik, hogy a szervezeted reagál az ellenanyagra. Ez ebből a szempontból jó hír!
2021. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Angel3000 ***** válasza:
78%
Kedves kérdezô! Igen ugy tûnik,- mert egy jò ismerödöm megkapta az oltàst és ra ugy 2 òra mulva erôs hidegràzàst kapott plussz erôs szédûlést!
2021. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az oltás utáni immunválasz. Az a jó, ha valaki belázasodik. Pár nap mulva elmúlik, és kialakul, a védettség is.
2021. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!