Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki szedett...

Van itt olyan aki szedett Frontint vagy közvetlen hozzátartozója szedte?Ha igen előfordultak-e olyan mellékhatások, mint a téveszmék, hallucináció? Pl. Hogy őt szándékosan akarják az őrületbe kergetni...Ha igen, elmúltak mikor leállt vele?

Figyelt kérdés
Minden este 1 szem...

2021. jan. 10. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Volt, aki szedte a Frontint, de semmi ilyesmi nem fordult elő.
Igen, mi is tapasztaltunk hasonló mellékhatásokat.
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedtem, és értek is hozzá. Nagyon ritkán előfordulhatnak ilyen mellékhatások, de valószínűbb, hogy attól a mentális problémától van, amire a gyógyszert kapta.

Ha régebb óta szedi, akkor ezek a hozzászokás jelei is lehetnek, ezt tolerancia elvonásnak hívják.

És ha vki abbahagyja, vagy csökkenti a nyugtatókat, akkor elvonási tünetként jelentkezhet hallucináció, paranoia, téveszmék, pánik, stb.

Remek kis gyógyszerek ezek valóban. Inkább kábítószerek.

2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem történt ilyesmi
2021. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még csak egy hete szedi, depresszióra kapta...
2021. jan. 11. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedtem és szedem is a Frontint, nem fordult elő ilyesmi, ellenben a Seropramtól pókokat láttam a függönyön.
2021. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!