Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külső aranyeret mivel lehet...

Külső aranyeret mivel lehet eltávolítani?(műtét és sebészeti beavatkozás nélkül)

Figyelt kérdés

Nem mondanám nagynak, nem fáj, nem vérzik, nem viszket, tehát igazából egyenlőre annyi problémám van vele, hogy zavar a kinézete. Szerintem kb 1,5-2 éve jött ki, azóta nem múlt el, orvosnál még nem voltam vele, mivel nem régen tudatosítottam, hogy ez aranyér. Van olyan kenőcs vagy bármi ami eltünteti? Igazából bármilyen tanácsnak örülnék.

18/L



2021. febr. 28. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
A külső aranyeret műtét és sebészi beavatkozás nélkül nem lehet eltüntetni. Mégis mi lenne vele? Köddé válik?
2021. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem reparon krémet ajánlott a szakorvos az aranyeremre. De a legjobb az lenne, ha felkeresnél te is egy dokit.
2021. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Popsidoktor bácsival. Proktológus a hivatalosabb megnevezése.
2021. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a rögösödés akkor felszívodik magától. Ha nagy akkor viszont nem fog.
2021. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!