Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi lesz a CSED-em?

Mennyi lesz a CSED-em?

Figyelt kérdés

5. héttől 9-es kóddal táppénzen vagyok. Nem egészen tiszta mennyi lesz a CSED-em.

A lényeg, hogy a bruttó kerestem 280.-290.000 forint közé tehető pótlékokkal ( éjszakai pótlék,ágymelletti pótlék stb.) együtt. Amit kaptam táppénz az 150.000 forint volt de ebbe benne volt az 1 gyermek után járó adókedvezmény illetve 5000 Ft első házasok adókedvezménye.

A munkahelyemen nem mondják meg én meg már összekavarodtam,hogy a pótlék nélküli fizumból állapítják meg vagy mindennel együtt.

Ebben kérnék segítséget.

Előre is köszönöm!



2021. márc. 1. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A táppénz nem lényeg, ellátásból nem számolnak ellátást, csak fizuból. Ja július előtt kezded a csedet, akkor a bruttó âtlagfizud 70%-át veszik, amiből 15%-ot vonnak.
2021. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Juliustol a brutto ber 100%a lesz viszont a potlekot nem tudom hogy szamoljak-e.
2021. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!