Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FFP2-es maszkot hol lehet...

FFP2-es maszkot hol lehet kapni? Eddig sehol nem találtam. Mennyibe kerül kb? DM-ben lehet? Hol lehet?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a választ. Azért kérdezem, hogyha bevezetnék, akkor legyen nekem időben.

2021. márc. 1. 15:26
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
eddig KN95-ös volt
2021. márc. 1. 15:34
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Neten egy csomó helyről lehet rendelni. A legolcsóbbat kb. 400 forintért láttam. De gyógyszertárakban is sokszor kapni.
2021. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :) Szóval folyamatosan lehet kapni gyógyszertárakban, nincs belőle hiány. Jól gondolom? :)
2021. márc. 1. 15:36
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Az KN95 és az FFP2 az lényegében megegyezik.
2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs belőle hiány, de olyan sok sincs belőlük, ezért is mondja Müller Ceca hogy nem segít. Aztán ha behoznak pár kamion selejtes kínait ebből is egyből ez lesz a megváltás ami majd többet ér mint a vakcina.
2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nincs rá nagy esély h bevezetik? Egyes helyeken azt olvastam h elképzelhető, nem biztos hogy igaz, amit írnak.

Ha bevezetnék, akkor az FFP2-es maszk címen a KN95-ös is jó?

2021. márc. 1. 15:43
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

4

Azért nagyon nem ugyanaz. Az előbbi a kínaiak saját szabványa, míg az utóbbi egy európai szabvány amit komolyabban ellenőriznek. Nem véletlen lehet kórházskban csak ffp maszkokat használni.

2021. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a részletes tájékoztatást. :) 7/7

Nem értek az FFP2-höz még. A járvány előtt nem foglalkoztam vele, nem dolgoztam egészségügyben :D


Akkor megéri venni inkább biztos ami biztos alapon és hiány egyenlőre nincs, biztos kapok gyógyszertárban. :)

Jól gondolom? :)

2021. márc. 1. 15:46
 9/33 anonim ***** válasza:

1 napig hordhatod maximum azt a maszkot, de inkább naponta 2-ő kell, ha olyan helyen dolgozol, hogy egész nap maszkot kell hordani.


Eléggé költséges ...

2021. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

9

Semmilyen maszkot sem ajánlatos sokáig hordani. Az eldobható meg a sebészi maszk arra van hogy egyszer felveszed és utána kuka. Sokan meg hetekig hordják ugyanazt.

2021. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!