Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízni hogyan tudnék?

Hízni hogyan tudnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hízni szeretnék, legalábbis egy pár kilóval gazdagodni.

Genetikailag is vékony vagyok sajnos, nem értem miért, pedig a családban senki nem vékony, mindenkinek normális testalkata volt.

Ez már kezd nagyon zavarni, a medencecsontom oldala is látszik egy picit, nem takarja el egy kis zsír.

Mit tudnék tenni? Betegségem nincsen. Volt valaki hasonló helyzetben?


2021. márc. 1. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél többet. Más tanácsra nincs szükséged.
2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Azért ez nem feltétlenül jó tanács.


Elsősorban is végeztess el egy átfogó laborvizsgálatot. Ha minden negatív akkor jöhet a zaba :)

2021. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2

Valóban, akkor lenne jó tanács, ha tudnám, hogy mennyit eszik a kérdező egy átlagos nap. Ha nincs arra esze, hogy ezt leírja, akkor ne is várjon többet.

2021. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam genetikailag is vékony vagy, ebből azért gondolom csak le lehetett következtetni hogy hiába eszek bármennyit nem hízok. Nyilván nem egynapi három műzliszelettől várom a csodát. Sokat eszek egy nap, szeretem a hasamat...
2021. márc. 1. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben, de azért konkretizálhatnál is. Sokan azt gondolják, hogy sokat esznek, közben alig van meg az 1500 kalória. Magasság, illetve napi mozgásmennyiség is fontos.
2021. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Ezért kell laborvizsgálat. Van olyan ismerősöm aki ugyanígy kezdte aztán később majdnem belehalt mert kiderült, hogy cukorbeteg csak senki nem vette észre.


Onnantól kezdve szaladtak fel rá a kilók, hogy át tért a diétára.

2021. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Én pont a mai napon voltam laborvizsgálaton, vért vettek meg vizeletet. Akkor gondolom ha valami olyan probléma lenne azt jelezni fogja az eredményem.

2021. márc. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!