Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha csak úgy simán...

Mi lenne, ha csak úgy simán szabadjára engednénk a koronavírust?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy korlátozás ide, vagy oda, ennek sosem lesz vége, ráadásul az a hír járja, hogy az oltás sem a végleges megoldás. Adódik a kérdés, mi lenne, ha simán hagynánk, hogy tombolja ki magát? Hova vezetne?

#koronavírus #COVID #nemunodmár
2021. márc. 2. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van. Hadd hulljon a férgese.

Össze omlana az egészségügy, bedőlne a gazdaság.

2021. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Az ember élet a lényeg nem a gazdaság. Ha nincs ember nincs gazdaság sem.
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanaz lenne, mint Svédországban vagy Fehéroroszországban. Drámain növekedne a lakosok mentális egészsége, mindenki boldogabb lenne.
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alletta ***** válasza:
25%
az egészségügy már összeomlott. nem ismerik még a tudósok sem igazán a vírust. lelkileg, gazdaságilag már így is nagyon sokan tönkrementek.
2021. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én az elejétől ezt mondtam... Menjen tovább az élet úgy, mint ezelőtt 1-2 évvel. Aki elkapja túlesik rajta jobbik esetben. Influenzában és éhínségben 78x többen haltak meg, mint ebben
2021. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, ami novemberben


[link]

2021. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, értem én, hogy meghalt Magyarországon rengeteg ember (15 ezer?), de közben a környezetemben azt látom, szép lassan mindenki mástól lesz beteg, jönnek elő a mentális betegségek, alkohol és egzisztenciális problémák. Hogy ne a levegőbe beszéljek, a legutóbbi élményem a kolléganőm férje, aki hazakerült Ausztriából a jól bejáratott munkahelyéről (ami tönkrement), most gyógyszerekre van szükség, mert ráült a depresszió. Persze én is segíteni akarok neki, de ennek mi értelme, hogy közben mindenki beteg lesz?
2021. márc. 2. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

"Influenzában és éhínségben 78x többen haltak meg, mint ebben"

De ez hozzá jön a többihez pluszban.

Ettől még nem lesz kevesebb éhező.

2021. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Az ráadásul nem is igaz, hogy többen halnának meg influenzában. Tavaly vagy 3x annyi covidos halt meg, mint influenzás.
2021. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!