Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruacio közben nagyobb...

Menstruacio közben nagyobb darabok ez mi lehet? Több lent

Figyelt kérdés
Na hat nekem kesett tobb mint egy hetet és sosem fajt a hasam mielőtt megjott semmit se erzek általában de most nagyon fajt a hasam lentebb mintha valaki belém szurt vna egy kést és ez tobbszor úgy fajt es ez akkor volt mikor mar kicsit megjott és egy nagyobb darab valami jött ki ez mi lehet? Én azt hittem hogy terhes vagyok ezért utana olvastam és mindent megtettem amiktol elvetelhetek ez lehet az volt? 18/L
2021. márc. 3. 12:44
 1/6 neincat ***** válasza:

szépen bemész egy drogériába és veszel egy terhességi tesztet, hogy biztosra menj, mert ne 3 hónapos terhesen tűnjön fel, ezt azért mondom, mert nekem anyukám 3 hónapig menstruált mire kiderült hogy 10 hetes terhes és ezt megismételte háromszor :DDD

nem hiszem, hogy az vagy, szerintem csak alvadt vér lehet ami most tudott kiszabadulni, néha nekem is szokott lenni

2021. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, először is. A menstruáció általában fájdalommal jár. Nem mindenkinek, és nem egyformán, de gyakran okoz fájdalmat. Fájhat az alhas, medence, vese tájékon. Ez természetes.

Az is előfordulhat, hogy már megalvadt vér távozik, és ez darabos.


Nade.. Ezt fejtsd már ki bővebben : " Én azt hittem hogy terhes vagyok ezért utana olvastam és mindent megtettem amiktol elvetelhetek" - ????

2021. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat najjo nemtudom pontosan hogy mennyit kesett de majdnem két hetet az biztos és sokat is ettem most pedig vhogy nem megijedtem h lehet h terhes vagyok ezért utana neztem hogy mik azok amiktol elvetelhet az ember forró vizbe furodteem ilyenek és aztán jött meg ugye egy két nappal kesobb viszont tenyleg akkor ehes voltam most pedig mar nem nem szeretnek gyereket 18evesen
2021. márc. 3. 17:26
 4/6 FlowPow válasza:
Valószínűleg csak alvadt vér volt. Teljesen normális, és a has görcs is. De.. igen, igazat adok a többieknek, vegyél tesztet vagy menj el egy nőgyógyászhoz.
2021. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mert egyepkent ha megjön attol meg terhes lehetek ?
2021. márc. 4. 23:05
 6/6 FlowPow válasza:

Előfordulhat, igen.

De teszt vagy kivizsgálás nélkül nem fogod tudni, hogy az vagy-e vagy sem. max ha majd kezd nőni a pocak.

2021. márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!