Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötelező lesz az ffp2 maszk...

Kötelező lesz az ffp2 maszk itthon Magyarországon is?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy vegyek-e amíg egyáltalán lehet rendelni és nem adják aranyáron...

2021. márc. 4. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Tesconál maszkponton kb 1700 ft és az is ffp2-es vagy csomagban 5000 ft


Én nem érzem, hogy másabb lenne tőle bármi is. De pl k*rva vastag ilyen vattás szar, a szelepen csurog le a pára ahogy rajtad van.


Szerintem többet árt, mint használ. De nekem is ez van

2021. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emagon 20db ffp2 szűrő nélkül 3200ft még vmi munkavédelmi boltba online láttam 280ft/db áron. A szállítása a sok 1800ft.
2021. márc. 4. 14:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg én tudom hogy semmi védelme de ha fog kelleni akkor muszáj, érted...
2021. márc. 4. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze akkor muszáj... De hát azt is mondjákat okosak fent, hogy az is szar... meg az orvosi is de kell...
2021. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Okés értem hogy ez a véleményed, egyet is értek csak nem ez a lényegi kérdésem :D

Vajon fog-e kelleni kötelezően?

2021. márc. 4. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

I dunno :D majd a sok balfasz egyszer kitalálja akkor igen.


De elképzelhető hogy majd az " újranyitás" címszó alatt kitalálják ( mint a németeknél) aztán rájönnek az se jobb de nem fognak vele mit kezdeni

2021. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút "maszkpárti" vagyok, de a maszkviselésen BELÜL a konkrét típusra én is azt mondom, hogy hordjon ffp2-t aki fél...

Ha mindenki hordaná a normál nővérmaszkot, textilmaszkot, akkor jelentősen csökkenne a fertőzésveszély, az átlagnak már megfelelő... aki viszont komoly betegséggel él, és az átlagnál jobban kell vigyáznia magára, annak érdemes védőmaszkot felvennie.

Na most ha kötelezővé teszik, akkor az se fog megfelelő mennyiségben és áron hozzájutni, akinek tényleg fontos lenne, hogy olyat hordjon...

Szóval remélem, ilyen szabály nem lesz.

2021. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem én is hogy nem lesz, eleve olyan dolgokat tegyenek kötelezőve amit tudnak is biztosítani!

Nem biztos hogy pl Borsod megyei határnál lakó Tornanádaskai Marika néni befog tudni szerezni ilyen maszkot, s ha még is akkor aranyáron, és nem fogja tudni megvenni...

De nem biztos hogy borsodig kell menni ahhoz, hogy rá jöjjön erre az ember. Ha kötelező lesz akkor adják ingyen....

2021. márc. 5. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!